Prelekcje edukacyjne

dla dzieci i młodzieży

Nie ma skuteczniejszej metody na oswajanie oraz utrwalanie ważnych zagadnień, problemów społecznych, ekologicznych czy związanych z bezpieczeństwem w różnych życiowych sytuacjach niż zajęcia, łączące teoretyczną wiedzę z praktycznymi ćwiczeniami nastawionymi na jej wykorzystanie w codziennym życiu. Elementy zabawy czy zadania, które trzeba rozwiązać samodzielnie lub w grupach motywują dzieciaki do posługiwania się nowo poznanymi informacjami. Dzięki temu lepiej je zapamiętują, co może ułatwić wyrabianie w nich prawidłowych nawyków związanych z ekologicznym trybem życia lub bezpiecznym, mądrym zachowaniem w trudnych sytuacjach (postępowanie z prądem, zachowanie na jezdni, w czasie spotkania z nieznajomymi, przy wypadku, wymagającym wezwania pomocy).

Oferujemy możliwość przeprowadzenia zajęć edukacyjnych o zróżnicowanej tematyce dla grup dzieci i młodzieży w placówkach edukacyjnych (przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach), świetlicach, klubach. Mamy doświadczenie zarówno w przeprowadzaniu zajęć na podstawie już stworzonego programu (zajęcia „Bezpieczniki Taurona” przeprowadzane dla Tauron Dystrybucja), jak i w tworzeniu na zlecenie zarówno materiałów edukacyjnych, by następnie przeprowadzić z ich wykorzystaniem interesujące zajęcia dla dzieci.

Oferujemy:

• tworzenie materiałów edukacyjnych – zeszytów zadań, plansz edukacyjnych, prezentacji, kart pracy, dyplomów i innych,
  • druk materiałów edukacyjnych,
  • przeprowadzenie na zlecenie zajęć edukacyjnych (z dojazdem, dowozem materiałów, wręczeniem dyplomów).

Kontakt:

Justyna Baran